Euniké Green - Chlorella a betaglukany

23,00€

Kód produktu: 1121
Dostupnosť: Skladom
Množstvo:     -   Obľúbený produkt
Porovnať produkt

Kombinácia betaglukánov a chlorelly SP

 Chlorela a betaglukány - látky z prírody s vysokou účinnosťou

  • účinnosť zvýšená mikronizáciou

  • betaglukány (polysacharidy) získavané z prírodných zdrojov (huby, kvasinky, jačmeň)

Charakteristika:

Euniké Green je kombináciou betaglukánov a chlorelly, látok prírodného pôvodu. Česká chlorela SP obsahuje naviac vysoké percento tzv. chlorela rastového faktoru.

Chlorella je bohatým zdrojom vitamínov a minerálov nevyhnutných pre správne fungovanie ľudského organizmu a jej dôležitou zložkou je chlorofyl.

Betaglukány sú polysacharidy u ktorých bol preukázaný silný stimulačný účinok na imunitný systém a antioxidačná aktivita.

Imunita a vplyvy vonkajšieho prostredia

Hlavnou funkciou imunitného systému je chrániť organizmus pred chorobami spôsobenými infekčnými mikroorganizmami, ako sú baktérie , vírusy a plesne. Náš imunitný systém je vystavovaný každodenným účinkom zhoršeného životného prostredia, stresu a niekedy ho zaťažujeme aj my sami, napr. fajčením , nesprávnou životosprávou a zlým životným štýlom.

Strava je jedným z najdôležitejších kontaktov, cez ktoré je naše telo spojené s vonkajším prostredím. Rozhodne to však nie je kontakt jediný. Je celá škála vplyvov, ktoré môžu negatívne, ale i pozitívne ovplyvniť našu imunitu. Prvým veľkým okruhom, negatívne pôsobiacim na našu odolnosť, a nielen na ňu, je pôsobenie toxických a chemických látok z vonkajšieho prostredia. Iste nikto z nás nepochybuje, že sme vystavení veľkej záťaži tohto druhu a to zo vzduchu, vody, potravy i z iných vplyvov v našom okolí. Telo sa snaží proti nim brániť, niekedy úspešne, niekedy menej úspešne. Čím slabší je imunitný systém, tým je menej účinná obrana proti toxínom. Čím je toxínov v organizme viac, tým viac je postihnutý a oslabený imunitný systém. Tak vzniká začarovaný kruh, z ktorého sa snaží organizmus uniknúť tým, že vyvinie najrôznejšie očistné procesy v podobe chronických chorôb.

Čo sú BETAGLUKÁNY?

Betaglukán je polysacharidová molekula extrahovaná z bunkovej steny húb hiratake a shitake, ktoré sú často používané v japonskej medicíne. Betaglukán je bezpečný a veľmi účinný doplnok stravy.

Zloženie v jednej kapsule
Aktívne látky mg
Betaglukány 100,00
Chlorella sp. 200,00

Obsah: 60 kapsúl, Vyrobené pod farmaceutickým dohľadom. Čisto prírodný produkt.

Zloženie: Chlorella sp., betaglukány, želatína, kukuričný škrob

Dávkovanie: 2 kapsuly denne zapiť dostatočným množstvom tekutiny

Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Výrobok nie je vhodný pre deti do 3 rokov.

 

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku:Odoslaním recenzie súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov uvedených v tomto formulári. Zároveň som si vedomý, že všetky údaje, ktoré napíšem do správy uvidia a môžu si prečítať aj ďalší návštevníci stránky.
Ochrana osobných údajov

Štítky: Euniké Green