Euniké Silver - chlorela a šišak bajkalský

23,00€

Kód produktu: 1125
Dostupnosť: Skladom
Množstvo:     -   Obľúbený produkt
Porovnať produkt

Šišak bajkalský a chlorella

(Chlorella sp.) a extrakt liečivej rastliny Šišaka bajkalského ( Scutellaria baicalensis)

  • šetrný pre tráviaci trakt

  • účinnosť zvýšená mikronizáciou

Charakteristika:

♦ Výrobok EUNIKÉ SILVER je kombináciou mikronizovanej sladkovodnej riasy česká Chlorella a extraktu liečivej rastliny Šišaka bajkalského (Scutellaria baicalensis). Obe zložky sú prírodného charakteru. Chlorella je bohatým zdrojom minerálnych látok a vitamínov. Obsahuje vysoké percento chlorofylu. Tiež obsahuje tzv. CGF faktor.Prečítajte si viac o Chlorelle.

Prečo je dôležité pravidelne detoxikovať svoj organizmus?

V priebehu života sme všetci vystavení tisícom rôznych toxických a chemických látok, ktoré vdychujeme vzduchom, alebo prijímame do nášho organizmu napr. jedlom, pitnou vodou. Navyše spotrebujeme oveľa viac synteticky pripravených potravín, než kedykoľvek v histórii ľudstva. Výskumy jednoznačne potvrdzujú, že náš organizmus nie je schopný neutralizovať všetky tieto toxické a chemické látky. Jednoducho sa hromadia v našich bunkách (obzvlášť v tukových bunkách), v našich tkanivách, krvi, orgánoch (ako sú napr. hrubé črevo a pečeň) a ukladajú sa na neurčitú dobu, neskôr spôsobujú rôzne ochorenia. Je stará pravda, ktorú poznali už naši predkovia, že detoxikovať organizmus znamená mladnúť. Pôsty a očistné kúry, ktoré sa pravidelne praktizovali za starých čias, sú toho dôkazom. Detoxikácia a regenerácia je veľmi dôležitá pre náš organizmus. Ak chceme byť zdraví, je nutné roky zanášaný organizmus riadne prečistiť.

Šišak bajkalský

Šišak bajkalský patrí v oblasti svojho pôvodného rozšírenia medzi prastaré liečivé rastliny. Je významným liečivým i preventívnym prostriedkom. Užívanými časťami sú najmä koreň a listy. Koreň Šišaku bajkalského obsahuje flavonoidy bajkalin a vogonin. Listy a stonky obsahujú skutellarin. Využitie koreňa Šišaka bajkalského vo fytoterapii je veľmi široké.

Zloženie v jednej kapsule
 Aktívne látky mg

Extrakt zo Šišaka bajkalského (Scutellaria baicalensis)

70,00 

Chlorella sp.

200,0 

Obsah: 60 kapsúl, Vyrobené pod farmaceutickým dohľadom. Čisto prírodný produkt.

Dávkovanie: 2 kapsuly denne zapiť dostatočným množstvom tekutiny.

Upozornenie:  Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Výrobok nie je vhodný pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy.

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku:Odoslaním recenzie súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov uvedených v tomto formulári. Zároveň som si vedomý, že všetky údaje, ktoré napíšem do správy uvidia a môžu si prečítať aj ďalší návštevníci stránky.
Ochrana osobných údajov

Štítky: Euniké Silver