Najnovšie články

Rss

Chlorella species je jedinečný kmeň chlorelly vypestovaný v Českej republike v laboratórnych podmienkach. Riasa pestovaná v uzavretom systéme a v našich zemepisných  podmienkach je zárukou čistoty a prospešnosti pre náš organizmus.

Prečítať viac

Kolostrum je tekutina mliečnej žľazy, ktorá sa objavuje do 72 hodín po pôrode. Pre novorodenca je to látka, ktorá mu pomáha prežiť prvé dni na tomto svete plnom vírusov a baktérií. Kolostrum obsahuje celý komplex účinných látok, ktoré zaisťujú výživu buniek a podporujú imunitný systém.

Prečítať viac

Magnólie sú prvými jarnými drevinami s výraznými kvetmi. V pravlasti magnólie, v Číne a Japonsku, rastie asi desiatka odrôd. Málokto však vie, že sú nielen poslami konca zimy, ale taktiež aj liečivé krásavice potierajúce mnohé ľudské neduhy. Nepredstavujú len živú dekoráciu, ale od druhého storočia boli využívané aj ich liečivé účinky.

Prečítať viac

Mikronizácia je šetrná fyzikálna metóda. Pôvodné častice prírodnej látky sú rozdrobené a zmenšené až na veľkosť niekoľkých mikrometrov, čím mnohonásobne zväčšia jej povrch. Dôsledkom je zvýšenie rozpustnosti a vstrebávania látok do organizmu. Dochádza k výrazne zlepšenej a rýchlejšej biologickej účinnosti. 

Prečítať viac

Naše prípravky neobsahujú žiadne konzervačné látky, lepok ani cukor, ani látky na zvýraznenie chuti. Sú teda vhodné pre diabetikov, bezlepkovú diétu a pri alergii na mliečnu bielkovinu. Nesmiete zabúdať na dodržiavanie zdravého životného štýlu, dostatočného príjmu pestrej a vyváženej stravy.

Prečítať viac

Desiatky reálnych skúseností zákazníkov s našimi produktami. Preskúmajte ich, nájdite čo aj Vás trápi a vyberte si ten správny produkt.

 

TIP: pre rýchľe vyhľadávanie napríklad nejakej choroby - vyskúšajte použit vyhľadávanie na stránke (na PC stlačte Ctrl + F), ktoré s nachádza aj v každome prehliadači.

Prečítať viac

Pozrite sa niekoľko často kladených otázok, ktoré si v minulosti kládli niektorí z našich zákazníkov. Ak nenájdte tú správnu odpoveď pre Vás - neváhajte napísať svoju otázku do komentárov.

Prečítať viac