FAQ - Často kladené otázky

Publikované v kategórii: Články

Pozrite sa niekoľko často kladených otázok, ktoré si v minulosti kládli niektorí z našich zákazníkov. Ak nenájdte tú správnu odpoveď pre Vás - neváhajte napísať svoju otázku do komentárov.

 

Ako mám užívať vaše produkty ?

Naše produkty sú charakterizované ako doplnok stravy, preto je najvhodnejšie ich užívať spolu s jedlom. EUNIKÉ SCARLET by sa mal užívať večer a KING OF DREAMS je najlepšie užiť asi hodinu pred spaním. FOREVER STRONG je na povzbudenie, takže by mohol spôsobiť nespavosť pri užití neskoro večer. Pokiaľ sú vaše stravovacie návyky také, že by bol problém užívať naše prípravky pravidelne s jedlom, tak si ich môžete dať kedykoľvek v priebehu dňa.

 

Môžem užívať vaše produkty spolu s liekmi ?

Vzhľadom k tomu, že v niektorých našich produktoch je riasa chlorella, ktorá na seba viaže chemické látky a odvádza ich z tela, mohla by eliminovať účinné látky v liekoch, preto odporúčame užívať naše produkty aspoň s dvojhodinovým odstupom.

 

Môžem užívať vaše produkty súčasne s hormonálnou antikoncepciou ?

Účinky antikoncepcie nie sú ovplyvnené užívaním našich prípravkov. Užívanie sady Woman alebo produktov obsahujúcich riasu chlorella je bezpečné.

 

Je možné kombinovať viaceré vaše produkty súčasne?

Áno, je prospešné užívať viaceré prípravky súčasne, účinky jednotlivých prípravkov sa neznižujú, ale sa dopĺňajú.
 

 

Tags: FAQ
comments powered by Disqus